אנחנו מקדמים את פעילותיכם העסקית עם התקנים מורשים, ברי-עקיבות, מאושרים ומובטחים במאת האחוזים.


authorized_guarantee_3D_Final_IL


בתור יצרנית מפיצת מלאי מקורי, יש ל-Rochester יותר מ-‏15 מיליארד רכיבים, במלאי הכולל מעל ל-200,000 חלקים ייחודיים שונים, ומציעה את המגוון הגדול ביותר בעולם של מוליכים למחצה שייצורם הופסק (EOL) והמגוון הרחב ביותר של מוליכים למחצה המיוצרים כעת.

אנחנו מציעים מקור אספקה רציף של רכיבים פעילים, כדי לפתור שיבושים בשרשרת האספקה, בנוסף למוליכים למחצה שייצורם הופסק (EOL), בכדי לעמוד לצד צרכיהם ארוכי הטווח של לקוחותינו. עם צוות מכירות ותמיכה ישירים בכל השווקים העיקריים, בשילוב עם רשת שותפי הפצה אזוריים ועולמיים, אנחנו מחויבים לעמוד בצרכים שלך דרך הטלפון או דרך פלטפורמות המסחר האלקטרוני שלנו בכל זמן, ובכל מקום.

הצג את כל היצרניות
 

בעיתות של מחסור ברכיבים ושל זמני תגובה ארוכים, כאשר קשה יותר לאתר מוצרים ולקוחות עלולים לעמוד בפני השבתת פסי ייצור, חשוב לדעת שתוכל לאתר ולקבל מוצרים במהירות וללא סיכון מ-Rochester Electronics.

יותר מ-‏10 מיליארד רכיבים במלאי שלנו מסווגים כנמצאים בסוף מחזור חייהם (EOL) על-ידי יצרן הרכיב המקורי. Rochester מציעה מקור אספקה רציף עבור מצבים בהם מחזור החיים של המוצר מתארך מעבר לזמינות בפועל של הרכיב.

השירות שלנו ישיר מהמפעל, וחוסך את הצורך במבחני אמינות יקרים. Rochester עומדת בתקן AS6496.

הספקים שלנו 

 

למידע נוסף על הגבלות על קוד תאריך