אודות Rochester Electronics


The Semiconductor Lifecycle Solution™‎

Rochester Electronics היא המקור הרציף הגדול ביותר בעולם למוליכים למחצה–המורשים במאת האחוזים על-ידי יותר מ-‏70 יצרניות מוליכים למחצה מובילות.

בתור יצרנית מפיצת מלאי מקורי, יש ל-Rochester יותר מ-‏15 מיליארד רכיבים במלאי הכולל מעל ל-200,000 חלקים ייחודיים שונים, אשר מציעה את המגוון הגדול ביותר בעולם של מוליכים למחצה שייצורם הופסק (EOL), והמגוון הרחב ביותר של מוליכים למחצה המיוצרים כעת.

כיצרנית מורשית של מוליכים למחצה, חברת Rochester מייצרת יותר מ-‏20,000 סוגי רכיבים. עם יותר מ-‏12 מיליארד פיסות סיליקון במלאי, לחברת Rochester היכולת לייצר יותר מ‏-70,000 סוגי רכיבים שונים.

Rochester מציעה מגוון רחב של שירותי ייצור הכוללים תכנון, עיבוד פרוסות סיליקון, הרכבה, בדיקה, אמינות, וארכוב IP, אשר מאפשרים מתן פתרונות נקודתיים ועד פתרונות כוללים בייצור מותאם מוכן להפעלה (turnkey), שיובילו לקיצור זמן-ההגעה-לשוק.

Rochester היא ה-Semiconductor Lifecycle Solution™‎. אין חברה שיכולה להשתוות למבחר המוצרים, לשירותי הערך המוסף, ולפתרונות הייצור שהיא מציעה.

עם צוות מכירות ותמיכה ישירים בכל השווקים העיקריים, בשילוב עם רשת של שותפים אזוריים וגלובליים, אנחנו מחויבים לעמוד בצרכים שלך דרך הטלפון או דרך פלטפורמות המסחר האלקטרוני שלנו בכל זמן, ובכל מקום.

למד עוד על "The Semiconductor Lifecycle Solution"

 

 

 

 

 

 

 

הישאר מעודכן – הירשם לניוזלטר שלנו!