מקור רציף של מוליכים למחצה הכרחיים במשך יותר מ-40 שנה.


Rochester Electronics נוסדה ב-1981 על-ידי מר קורט גריש (Curt Gerrish).

כיום קורט הוא עודנו המנכ"ל ועובד באופן הדוק עם בניו כריס ופול גריש (Chris and Paul Gerrish), כנשיאים-שותפים, אשר מובילים עסק עולמי דינמי וצומח. Rochester, שמשרדיה הראשיים ממוקמים בניובוריפורט, מסצ'וסטס , ארה"ב, מחזיקה במתקנים בכמעט כל שוק עיקרי מסביב לעולם.

במשך יותר מ-‏40 שנה, ובשיתוף פעולה עם יותר מ-‏70 מיצרניות הרכיבים המובילות, Rochester פעלה כדי לספק ללקוחותינו המוערכים מקור רציף של מוליכים למחצה חיוניים והכרחיים. כיום, Rochester Semiconductor Lifecycle Solution™‎ מציעה את המגוון הגדול ביותר בעולם של מוליכים למחצה עם יותר מ-‏15 מיליארד רכיבים מוגמרים במלאי, בשילוב יכולות ייצור נרחבות ממאגרי פיסות הסיליקון הגדולים ביותר בעולם אשר מכיל מעל ל-‏12 מיליארד פיסות.

פורטפוליו המוצרים והשירותים הצומח בהתמדה של Rochester מהווה מקור אספקה מורשה וישיר ללקוחות בכל רחבי העולם, בשותפות עם רשת המפיצים המורשים שלנו וכן באמצעות פלטפורמות המסחר האלקטרוני המובילות.

אנחנו מודים לספקים, ללקוחות, לשותפי ערוצי ההפצה, ולעובדים המוערכים שלנו ברחבי העולם אשר מאפשרים לנו לספק את פתרונות ה-™Semiconductor Lifecycle Solution שלנו.