תעבורה


מערכות תעבורה מהוות עמוד התווך של מסחר גלובלי ומאפשרות תנועה ומעבר של אנשים ומוצרים בדרכים, במסילות ובנתיבי מים ואוויר. המפתח להתפתחות מערכת התחבורה הוא הצורך לעמוד בתקני התעשייה, לספק מענה לדרישות בטיחותיות, ולהמשיך לייעל ולתחזק את המערכת תוך שמירה על תאימותה.

רוב מערכות התחבורה מבוססות על יחידות אלקטרו-מכניות מורכבות אשר מקושרות באמצעות מערכי יחידות בקרה ותקשורת. משום שמערכות רבות מובילות אנשים או חומרים מסוכנים, בטיחות ואמינות נמצאות בראש סדר העדיפויות. בהתחשב בהשקעות הנדרשות מבחינת עלויות ופיתוח התשתיות, יש לתכנן מערכות אלו למחזורי-חיים ארוכים.

ניהול שרשרת האספקה בתעשיית התעבורה קשורה קשר הדוק לשרשרת האספקה של מוליכים למחצה. בדומה לשוק תעשיית הרכב, נעשה יותר ויותר שימוש באוטומציה ובטכנולוגיה לשם תכנון המערכות, אשר מביא לשיפור משמעותי בביצועים, ביעילות ובבטיחות השימוש של המערכת. עם זאת, הטעמת טכנולוגיות אלו עלולה לפגוע ביכולת התמיכה במערכות הקיימות ובתשתיות.

תעשיית המוליכים למחצה ממשיכה להשתנות ולהתפתח, בשינוי הגיאומטריה של מכשירים, בטכנולוגיות האריזה, ובדרישות ההספק. שיפורים ברמת-המערכת לפרוטוקולי ממשקים ולארכיטקטורות עיבוד מובילים אף הם לשינויים נוספים. בעוד שהתאמות אלו מיטיבות עם מערכות חדשות, המערכות הקיימות ניצבות מול אתגרים להאריך את מחזור חייהן, שנמדד במקרים רבים במספר עשורים.

Rochester Electronics שמה לה למטרה לספק ולהוות מקור רציף למוליכים למחצה, באופן שמתיישר עם דרישותיהם של יצרניות הציוד למחזורי-חיים ארוכים. Rochester מספקת מלאי מורשה במאת האחוזים של מכשור פעיל ומכשור סוף-מחזור חיים (EOL) , אשר מגיע מיותר מ-70 מהיצרניות המובילות למוליכים למחצה. כיצרנית ברישיון של מוליכים למחצה, חברת Rochester מייצרת יותר מ-‏20,000 סוגי רכיבים. עם יותר מ-‏12 מיליארד פיסות סיליקון במלאי, לחברת Rochester יש יכולת לייצר יותר מ‏-70,000 סוגי רכיבים.

מוצרי מפתח ושיקולים

מיקרו-מעבדים וציוד היקפי

  • מושפעים ממכשירים ספציפיים בעלי ארכיטקטורה ממקור יחידני
  • דרישות לעדכוני תוכנה מערכתיים
  • תמיכה מוגבלת בממשקים ישנים

בדידים, לוגיקה וזיכרונות

  • דרישות הֶסְפק תלויות בטכנולוגיית המוליך למחצה
  • תכנון מחדש של המעגל המודפס (ה-PCB) בשל התיישנות המארז
  • זמינות מוגבלת אשר תלויה במדדי צפיפות וביצועים
חפשו בכל היצרניות
חפשו במלאי
ייצור ברישיון
איכות
authorized_guarantee_3D_Final_IL