תעשייה


מכשור וציוד תעשייתי משחקים תפקיד אינטגרלי בתהליך הייצור של המפעל. רכיבים אלקטרוניים הפכו לחיוניים לתהליך הפיתוח של ציוד מסוג זה. יכולות החיסכון בכוח-עבודה ובצריכת חשמל של מכשור תעשייתי משתפרות ומשתכללות משנה לשנה.התקדמות טכנולוגית אפשרה למכשירים להתפתח ממכונות בסיסיות פשוטות למכשירים מורכבים ואוטומטיים, הכוללים ביניהם גם רובוטיקה.

שוק המיכון והציוד התעשייתי השתנה בצורה דרמטית לאורך השנים לצד הפיכת התעשייה לגלובלית יותר ויותר.סטנדרטים אזוריים התפתחו והפכו לסטנדרטים בינלאומיים, עם תכנונים אשר נותנים דגש על תמיכה בתאימות בין מוצרי legacy ישנים לבין ציוד חדש.
עקב כך, מחזורי-החיים של ציוד legacy מוארכים, וההשקעה המקורית בציוד הופכת למשתלמת יותר. כיום יותר מתמיד, חשוב ליצרניות ליצור שותפויות עם מקורות מהימנים שיוכלו לספק להם רכיבי מוליכים למחצה במחזור חיים ארוך.

Rochester Electronics שמה לה למטרה לספק ולהוות מקור רציף למוליכים למחצה, באופן שמתיישר עם דרישותיהם של יצרניות הציוד למחזורי-חיים ארוכים. Rochester מספקת מלאי מורשה במאת האחוזים של מכשור פעיל ומכשור סוף-מחזור חיים (EOL) , אשר מגיע מיותר מ-70 מהיצרניות המובילות למוליכים למחצה. כיצרנית ברישיון של מוליכים למחצה, חברת Rochester מייצרת יותר מ-‏20,000 סוגי רכיבים. עם יותר מ-‏12 מיליארד פיסות סיליקון במלאי, לחברת Rochester יש יכולת לייצר יותר מ‏-70,000 סוגי רכיבים.

מוצרי מפתח ושיקולים

מיקרו-מעבדים וציוד היקפי

  • מושפעים ממכשירים ספציפיים בעלי ארכיטקטורה ממקור יחידני
  • דרישות לעדכוני תוכנה מערכתיים
  • תמיכה מוגבלת בממשקים ישנים

בדידים, לוגיקה וזיכרונות

  • דרישות הֶסְפק תלויות בטכנולוגיית המוליך למחצה
  • תכנון מחדש של המעגל המודפס (ה-PCB) בשל התיישנות המארז
  • זמינות מוגבלת אשר תלויה במדדי צפיפות וביצועים
חפשו בכל היצרניות
חפשו במלאי
ייצור ברישיון
איכות
authorized_guarantee_3D_Final_IL