רפואה


יישומים לציוד רפואי כוללים מגוון מוצרים הנעים בין כלים מונעי-סוללה, ציוד נייד-למחצה מופעל AC, ועד לציוד נייח כבד ועוצמתי. לכל אחד מאלו דרישות תכנון ייחודיות, אך המשותף לכולם הוא הצורך באספקת רכיבים אמינה לאורך-טווח.

יצרני ציוד רפואי משקיעים זמן וכסף רבים בכדי להבטיח שמוצריהם יקבלו אישורים רגולטורים ויעמדו בתקנים כגון FDA-21CRF-Part807 ,ISO13485 ,IEC60101-1 ועוד. בשל כך, שינויים עלולים להוביל לבחינה או אישור מחדש של המוצר, ולכן נמנעים מביצוע שינויים אלו.

מחזור-החיים של הציוד הרפואי מושפע באופן ישיר ממחזור-החיים של המוליכים למחצה. מספר גורמים כגון התיישנות, קונסולידציה של ספקים ושל קווי מוצרים, לצד מצב הזמינות הכללי בשוק יכולים להשפיע באופן דרמטי על תהליך הייצור. בנוסף, סטנדרט גבוה של אמינות ואיכות מחייב שימוש בערוצים אמינים ומוכרים לקבלת רכיבים שונים.

Rochester Electronics שמה לה למטרה לספק ולהוות מקור רציף למוליכים למחצה, באופן שמתיישר עם דרישותיהם של יצרניות הציוד למחזורי-חיים ארוכים. Rochester מספקת מלאי מורשה במאת האחוזים של מכשור פעיל ומכשור סוף-מחזור חיים (EOL) , אשר מגיע מיותר מ-70 מהיצרניות המובילות למוליכים למחצה. כיצרנית ברישיון של מוליכים למחצה, חברת Rochester מייצרת יותר מ-‏20,000 סוגי רכיבים. עם יותר מ-‏12 מיליארד פיסות סיליקון במלאי, לחברת Rochester יש יכולת לייצר יותר מ‏-70,000 סוגי רכיבים.

מוצרי מפתח ושיקולים

מיקרו-מעבדים ומיקרו-בקרים

  • מושפעים ממכשירים ספציפיים בעלי ארכיטקטורה ממקור יחידני
  • דרישות לעדכוני תוכנה מערכתיים

ניהול צריכת חשמל

  • דרישות קוואליפיקציה לשם בידוד ובטיחות

רכיבי שרשרת אותות אנלוגיים, חיישנים ורכיבי RF

  • התאמה אישית, כיול וקוואליפיקציה של התכנון

זיכרונות ולוגיקה

  • מושפעים ממגמות שוק וטכנולוגיה
חפשו בכל היצרניות
חפשו במלאי
ייצור ברישיון
איכות
authorized_guarantee_3D_Final_IL