מספקים מקור אספקה רציף ומורשה ללקוחות Cypress ו-Rochester

Cypress_email_FIFOcampaignניובוריפורט, מסצ'וסטס – ינואר 2020– Rochester Electronics הורשתה על-ידי Cypress Semiconductor למכור יחידות של קווי מוצרים של Dual Port ו-FIFO SRAM שייצורם הופסק. קו המוצרים Dual Port ו-FIFO הופסק על-ידי Cypress לפי הודעת PTN18051 מתאריך 28/1/2018, ותאריך המשלוח האחרון היה 28/1/2019. Rochester נטלה את כל עודפי המלאי הנותרים ודאגה ש-Cypress תייצר או ייצרה 201 מספרים קטלוגיים ספציפיים באופן מידי. שותפות זו של Rochester תאפשר המשך זמינות מוצרים עבור לקוחות Cypress ו-Rochester.

Rochester Electronics קיבלה גם את מידע התיכון, הייצור והבחינה המשויך למוצרים, כדי לאפשר ל-Rochester, על בסיס מקרה-לפי-מקרה, להמשיך לספק תמיכה לטווח ארוך של קווי המוצרים Dual Port ו-FIFO SRAM של Cypress.

"Cypress משתפת פעולה של Rochester Electronics כדי לספק ללקוחות שלנו זמינות מוארכת של מוצרי Dual Port ו-FIFO SRAMS שייצורם הופסק", אמר Sidharth PK, מנהל השיווק של Random Access Memory Business Unit של Cypress, "אנחנו שמחים שנוכל להציע ללקוחותינו תמיכה נוספת".

זיכרון FIFO SRAM ו-Dual Port הם פתרונות מוצר אידאליים לתקשורת בין מערכות הפועלות בקצבי שעון ונתונים שונים.

"Rochester Electronics מקדמת בברכה את ההזדמנות להציע זמינות לטווח ארוך של משפחות המוצרים Dual Port ו-FIFO של Cypress. אנחנו מחויבים לספק מענה לצרכים הנוכחיים והעתידיים של הלקוחות בתחום משפחות המוצרים הפופולריות האלה". –Steve Jensen, סגן נשיא, Global Supplier Development, Rochester Electronics

על-אודות Rochester Electronics

Rochester Electronics היא המקור הרציף והגדול ביותר בעולם של מוליכים למחצה–המורשים במאת האחוזים על-ידי יותר מ-‏70 יצרניות מובילות של מוליכים למחצה. כמפיצה של מלאי מוצרים של יצרנים מקוריים, ל-Rochester יש יותר מ-‏15 מיליארד רכיבים במלאי המקיף 200,000 מספרים קטלוגיים, והיא מציעה הן את המגוון הרחב ביותר בעולם של מוליכים למחצה שייצורם הופסק (EOL) והן את המגוון הרחב ביותר של מוליכים למחצה המיוצרים כעת.

כיצרנית מורשית של מוליכים למחצה, חברת Rochester מייצרת יותר מ-‏20,000 סוגי רכיבים. עם יותר מ-‏12 מיליארד פיסות סיליקון במלאי, לחברת Rochester יש יכולת לייצר יותר מ-‏70,000 סוגי רכיבים. Rochester היא Semiconductor Lifecycle Solution™‎ - ואין אף חברה אחרת שיכולה להשתוות למבחר המוצרים, שירותי הערך המוסף, ופתרונות הייצור של Rochester.

לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת: www.rocelec.com 

על אודות Cypress

Cypress היא מובילה בפתרונות משובצים מתקדמים עבור המוצרים החדשניים ביותר בעולם בתחומי הרכב, התעשייה, המכשירים הביתיים החכמים, מוצרי צריכה אלקטרוניים ומוצרים רפואיים. פתרונות המיקרו-בקרים, האלחוט והקישוריות מבוססת-USB, מעגלים משולבים אנלוגיים, ויחידות זיכרון בעלות ביצועים גבוהים מסייעים למהנדסים לתכנן מוצרים ולהגיע איתם לשוק ראשונים. Cypress מחויבת לספק ללקוחותיה את משאבי התמיכה והפיתוח הטובים ביותר בעולם, שמאפשרים להם לכבוש את השווקים על-ידי יצירת קטגוריות מוצרים חדשות בזמן שיא.

לקבלת מידע נוסף, עבור לכתובת www.cypress.com 

אם תרצה לקבל מידע נוסף בנושא זה, פנה אל Tracey Corbitt, Rochester Electronics Director, Global Marketing, בכתובת tcorbitt@rocelec.com .  

המשך לקרוא