מספקים ללקוחות מקור מורשה רציף של רכיבי Ampleon

Ampleon_VDMOS_campaign_imageניובוריפורט, מסצ'וסטס – ינואר 2020 – Ampleon, המובילה העולמית בתחום RF power, ו-Rochester Electronics, המקור הרציף הגדול ביותר בעולם של מוליכים למחצה, חברו יחד כדי להרחיב את קו המוצרים VDMOS של Ampleon של טרנזיסטורי RF בעלי ביצועים גבוהים ללקוחות ברחבי העולם.

שותפות אסטרטגית זו תאפשר זמינות מוצרים רציפה ללקוחות.

"בחרנו ב-Rochester כדי להעביר אליה את המלאי שלנו ואת מוצרי פרוסות הסיליקון הנלווים, מכיוון שהם לא רק בעלי התשתית והידע הטובים ביותר בתחום – הם גם חולקים את מחויבותנו העמוקה לכך שללקוחות שלנו תהיה תמיד גישה למוצרי Ampleon", אמר Kees Schetters, סגן נשיא למכירות עולמיות, Ampleon.

"לכבוד לנו להקים שותפות זו עם Ampleon, מותג מוביל מכובד בתחום RF power" אמר Robert Maycroft, דירקטור – פיתוח ספקים, Rochester Electronics. "ההסכמים האסטרטגיים שלנו יאפשרו ללקוחותינו המוערכים להיות בטוחים כי יהיה להם המשך אספקה של מוצרי RF power של Ampleon, שלא רק יהיו מאושרים ומובטחים על-ידי Rochester אלא גם מורשים במאת האחוזים על-ידי היצרנית המקורית - Ampleon. אנחנו נשמח לספק ערך משמעותי ללקוחות שלנו באמצעות שיתוף פעולה זה".

התקני VDMOS RF Power של Ampleon ימשיכו לספק פתרונות ליישומי שידור, ISM, תעשיות התעופה והחלל, ותקשורת בטחונית. התקני VDMOS הם חסונים מאוד ומספקים התנגדות תרמית נמוכה, כך שהם אידאליים ליישומי מיתוג מהירות גבוהה והספק גבוה כגון מערכות MRI, מחוללי פלזמה, מערכות מכ"מ בתחום L, ותקשורת שאינה סלולרית.Rochester Electronics and Rochester Electronics ו-Ampleon חברו יחד כדי לספק ללקוחותיהן מערך מקיף וכוללני של פתרונות תמיכה לטווח ארוך שהם מורשים, ניתנים למעקב, מאושרים ומובטחים במאת האחוזים מאז ש-Ampleon נוסדה.


על-אודות Rochester Electronics


Rochester Electronics היא המקור הרציף והגדול ביותר בעולם של מוליכים למחצה–המורשים במאת האחוזים על-ידי יותר מ-‏70 יצרניות מובילות של מוליכים למחצה. כמפיצה של מלאי מוצרים של יצרנים מקוריים, ל-Rochester יש יותר מ-‏15 מיליארד רכיבים במלאי המקיף 200,000 מספרים קטלוגיים, והיא מציעה הן את המגוון הרחב ביותר בעולם של מוליכים למחצה שייצורם הופסק (EOL) והן את המגוון הרחב ביותר של מוליכים למחצה המיוצרים כעת.
כיצרנית מורשית של מוליכים למחצה, חברת Rochester מייצרת יותר מ-‏20,000 סוגי רכיבים. עם יותר מ-‏12 מיליארד פיסות סיליקון במלאי, לחברת Rochester יש יכולת לייצר יותר מ-‏70,000 סוגי רכיבים. Rochester היא Semiconductor Lifecycle Solution™‎ - ואין אף חברה אחרת שיכולה להשתוות למבחר המוצרים, שירותי הערך המוסף, ופתרונות הייצור של Rochester.

לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת: www.rocelec.com

 

על אודות Ampleon


Ampleon, שנוסדה ב-‏2015, עוצבה לפי 50 שנה של מנהיגות ב-RF Power ומוכנה לנצל את מלוא הפוטנציאל של העברת נתונים ואנרגיה ב-RF. קו המוצרים החדשני אך העקבי שלה מציע מוצרים ופתרונות למגוון יישומים, כגון תשתיות פס רחב לתקשורת ניידת, שידורי רדיו וטלוויזיה, לייזרים CO2 ופלזמה, MRI, מאיצי חלקיקים, מכ"מ ובקרת תעבורה אווירית, תקשורת שאינה סלולרית, בישול והפשרה ב-RF, חימום ב-RF ותאורת פלזמה.

לקבלת מידע נוסף, עבור לכתובת www.ampleon.comלקבלת מידע נוסף בנושא זה, נא לפנות אל Tracey Corbitt, Rochester Electronics Director, Global Marketing, בכתובת tcorbitt@rocelec.com.

 

המשך לקרוא